Finance a dotace

Finance a dotace

Zajistíme vám dotace a financování rychle a bez starostí!

Chceme vám usnadnit cestu k financování vašeho vysněného projektu.

Pokud preferujete financování bez dotací, nebo na ně nemáte nárok, nemusíte se obávat. Spolupracujeme s odborníkem, který má spojení v mnoha bankovních ústavech. Jeho znalosti a zkušenosti značně zjednoduší proces sjednání úvěru či hypotéky a zvyšují pravděpodobnost úspěchu.

Pokud naopak patříte do skupiny, která splňuje kritéria pro získání dotace, máte již polovinu úspěchu v kapse. Zbytek procesu zařídíme za vás. Pro přípravu předběžného výpočtu pro získání dotace nám postačí 4 fotografie a 8 základních informací. Tyto podklady nám můžete zaslat, nebo je můžeme získat při osobní konzultaci na místě rekonstrukce.

Šířka domu                              

 m

Délka domu

m

Výška fasády od spodní hrany fasády k okapu 

 m

Tloušťka zdí

cm

Výška místností v 1. nadzemním podlaží (přízemí)

cm

Výška místností v 2. nadzemním podlaží

cm

Výška místností v 3. nadzemním podlaží (podkroví)

cm

Plocha výplní staveních otvorů

m2

Pokud se předběžný výpočet ukáže pro žádost jako spíše neúspěšný, nemusíte se obávat jakékoliv platby – NEPLATÍTE NIC. V případě, že vše proběhne hladce, bude vás to stát pouhých 1500,- Kč.

Následně přejdeme do další fáze, tj. zpracování dotace Evropskou kanceláří dotací a grantů za stejný poplatek 1500,-Kč. Tato částka se případně odečte od provize při schválení dotace.

Výše standardní provize se pak odvíjí od výše schválené dotace. S námi si navíc nemusíte dělat starosti o žádná dodatečná rizika.

Zaměřujeme se na aktuální dotační programy, jako je Nová Zelená Úsporám nebo Oprav dům po babičce a částky na které může dosáhnout jsou kolem 1mil. Kč.

Někteří naši klienti, kteří využili kombinaci různých technologií (rekuperace, tepelné čerpadlo a další) a mají dvě děti, dokonce získali dotaci až do výše 1,5 milionu Kč. U druhého programu je navíc možné vyplatit dotaci ihned po schválení, nikoli až po realizaci projektu.

Příklad možných dotací na obálce budovy:

Připravíme vám dotace a financování na míru vašim potřebám. K tomu vám kompletně zrealizujeme jakoukoliv rekonstrukci či stavbu. Jsme tu pro vás!