Reference

REKONSTRUKCE PANELOVÉHO BYTU PRAHA 4

Od firmy STYL RE-konstrukce s.r.o. jsme si nechali kompletně zrekonstruovat byt 3+kk, který jsme zdědili po prarodičích kousek od OC Arkády Pankrác. Čas nás netlačil, bydlet jsme kde měli. Proto jsme respektovali doporučení mít vše vyřešené a vybrané předem a vyplatilo se. Mladí architekti, se kterými nás pan Švitorka propojil byli skvělí a vyšli všem našim požadavkům vstříc.

Na krásných showroomech jsme si vybrali zařizovací předměty (baterie, svítidla, dveře, skryté zárubně atd.) Designové, dle našich představ, a navíc zapadly do našeho rozpočtu. Radost jsme si udělali především extravagantním a luxusním umyvadlem v SAPHO, na které jsme díky panu Švitorkovi dostali velkou slevu.

Architektonická studie obsahovala vše potřebné - od podlah, obkladů až po velikost a tvar nových radiátorů. Obdrželi jsem skvělou nabídku na klíč. Cena i termín byly jasné.

S projektovým manažerem i stavbyvedoucím jsme si na kontrolních dnech odsouhlasili, jak budou vypadat stropy a zdi. Naším požadavkem v interiéru byl pohledový beton, do kterého jsme se zamilovali při návštěvě našich známých. Máme originál, nikoli imitaci (betonovou stěrku),  ale pravý panelákový betonový panel, který po úpravách vypadá naprosto skvěle. Navíc jsme tím ušetřili finanční prostředky.

Jak se to povedlo posuďte sami. Jsme nadšení, skvěle se nám tu žije a i proto jsme neváhali firmě STYL RE-konstrukce s.r.o. napsat tuto kladnou recenzi a poskytnout finální fotky bytu, který nám vytvořili.

Ještě jednou díky, Vanda a Marek, Praha 4 Pankrác

REKONSTRUKCE PODKROVNÍHO BYTU PRAHA 1

Naše zkušenost s firmou STYL RE-konstrukce je velmi pozitivní. Potřebovali jsme narychlo zrekonstruovat podkrovní byt určený pro krátkodobé pronájmy a firma nám vyšla vstříc a zrealizovala projekt rychle a spolehlivě.

Již na první pohled bylo jasné, že mají bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Před samotnou realizací nám poskytli prohlídku a následnou sanaci starého krovu, což by nás samotné nenapadlo a přitom to byla nejspíše jedna z nejdůležitějších věcí.

Během rekonstrukce byla vždy dodržená čistota a pořádek společných prostor. Toho jsme si velmi cenili kvůli dobrým vztahům s našimi sousedy.

Firma odvedla perfektní realizaci, ale základem úspěchu byly jimi promyšlené návrhy interiéru. Lícové cihly na zdi a zabudovaný krb dodaly bytu jedinečný charakter a atmosféru. Interiér byl proveden s velkou starostlivostí a ohledem na detaily.

Komunikace s firmou byla vždy příjemná a efektivní. Všechny naše připomínky a dotazy byly rychle a uspokojivě vyřešeny.

Celkově jsme byli se společností STYL RE-konstrukce velmi spokojeni a můžeme ji vřele doporučit každému, kdo hledá spolehlivou a kvalitní firmu na rekonstrukci.

J.K.