Archivy: Services

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů

Představujeme vám naši nejžádanější službu – “Rekonstrukce bytů Praha“. Naším cílem je přeměnit vaše bydlení na takové, které nejen splní vaše očekávání, ale ještě je překoná. Rekonstrukce bytu na klíč je balíček, který se postará o všechno, co potřebujete pro dokonalou přestavbu vašeho bytu. Zahrnuje vše od architektonického návrhu, přes provedení veškerých stavebních prací, až po finální truhlářské výrobky.

číst dál
Rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinných domů

Proměňte svůj domov s námi! Jsme profesionální stavební firma specializující se také na rekonstrukce rodinných domů. S námi získá váš dům nový život, zlepšíte jeho praktičnost a hlavně s moderní rekonstrukcí snížíte jeho energetickou náročnost. Provedeme vás každým krokem rekonstrukce – od projektové dokumentace až po výběr materiálů a technologií, které zajistí dlouhodobou kvalitu a komfort pro váš dům.

číst dál
Novostavby na klíč

Novostavby
na klíč

Naše služba zahrnuje vše od plánování a návrhu, přes výběr materiálů až po samotnou realizaci. Nabízíme nejvyšší kvalitu služeb za férové ceny. Naší prioritou je vysoká kvalita materiálů a precizní provedení. Náš celý tým tvoří zkušení odborníci, kteří se neustále vzdělávají a školí, drží krok s nejnovějšími trendy a jsou certifikovaní v oboru. Společně vytvoříme dům, ve kterém se vám bude dobře žít.

číst dál
Realizace lícovek

Realizace
lícovek

Naše lícové cihly a pásky pro interiér i exteriér jsou moderní a praktické řešení pro každého, kdo chce zvelebit svůj dům či domov. Ať už se jedná o zděné ploty, sklepy, fasády z cihel, obývákové stěny, vždy si můžete být jisti, že dosáhnete požadovaného originálního vzhledu. Nabízíme širokou škálu struktur barev a odstínů, takže si můžete vybrat přesně to, co odpovídá vašemu vkusu.

číst dál

Ostatní služby

Potřebujete pomoci jen s částí vašeho projektu? Rádi se do toho s vámi pustíme. Ve stavebnictví jsme již dlouho, proto jsme si vybrali odborníky, se kterými spolupracujeme a kteří tvoří náš tým. Jsme schopni v rámci naší činnosti pro vás zajistit i jednotlivé úkony, které Vás mohou v jednotlivých fázích projektu či realizace potrápit.

číst dál